cs en
  • spolecenske
  • teambuilding
  • mezinarodniturnaj
  • vip
  • ples

Vláďa Šmicer s manželkou opanovali hvězdně obsazený 22. ročník Memoriálu Strýčka Jedličky

Již 22. příběh napsal tenisový charitativní turnaj Memoriál Strýčka Jedličky, který je organizován I.S.C. SPORTS. Stejně jako v loňském roce mu zázemí připravil tenisový areál Vista Resort v pražských Košířích. Turnaj ohrožovala nejistá předpověď počasí, ale i na tu byli organizátoři připraveni. "Pro turnaj máme připraveno 7 venkovních antukových dvorců v, řekl bych, nejvíc spektakulárním tenisovém areálu v Praze. V případě deště jsme připraveni využít tří halových kurtů se zbrusu novým povrchem", uvedl Karel Bláha, spoluzakladatel turnaje. Na špatné prognózy však nedošlo a všechny zápasy se tak mohly odehrát na čerstvém vzduchu.

Turnaje se účastnilo 9 párů ve smíšené čtyřhře a 9 párů v pánském mixu. Zastoupení bylo jako každý rok velice pestré, posuďte sami: moderátorský guru Jan Rosák, režisér Filip Renč, fotbalová legenda Vladimír Šmicer, bývalý hráč NHL David Volek, primář ortopedie FN Motol Tomáš Trč, bývalý hokejista a současný trenér Jaroslav Nedvěd, mentální kouč Marián Jelínek, vždy usměvavá moderátorka Marie Retková, režisér sportovních a zábavných pořadů Vojta Nouzák a tak dále. Celou akcí navíc prováděl mnohonásobný nejpopulárnější moderátor roku Petr Vichnar.

Výsledky, jak jinak, byly důležité. Ale při tomto turnaji hraje prim podpora subjektů, které pomáhají těm, kteří mají pohybové či mentální problémy. Tradičně tak byl během společenského večera předán šek ředitelce Nadace Jedličkova ústavu Ireně Fodorové a přednostovi kliniky ortopedie FN Motol Prof. MUDr. Tomáši Trčovi, CSc. MBA. Do síně slávy, již jako desátý v pořadí, vedle velkých hvězd typu Karla Fialy, Karla Štědrého, Jiřího Krampola, Josefa Vágnera a dalších, byl uveden Zdeněk Menčík.

Těšíme se v roce 2021 opět naviděnou!

banner banner banner banner banner