cs en
  • mezinarodniturnaj
  • vip
  • spolecenske
  • ples
  • teambuilding

Memoriál Strýčka Jedličky 2023

Turnaj se konal v sobotu 6.5.2023 v areálu I. ČLTK na Štvanici - VÝSLEDKY 2023 ZDE

více také na www.memorialstryckajedlicky.cz

PRAVIDLA PŘIHLÁŠENÍ: Smíšené dvojice se přihlašují jako celý pár (bez výkonnostních hráčů), muži se do čtyřhry hlásí samostatně (budou rozlosováni) nebo jako celý pár, přičemž součet věku dvojice musí být více než 100 let.

PROGRAM

8:30 Prezence

9:00 Losování

9:20 Zahájení turnaje

18:00 Začátek společenského večera , raut, vyhlášení vítězů, kulturní program, dražba raket předních českých tenisových hvězd – Karolíny Muchové, Markéty Vondroušové, Terezy Martincové a finalisty současně probíhajícího turnaje ATP Challenger na Štvanici.

DOPROVODNÝ PROGRAM – fyzioterapeut – skákací hrad – jednodenní tenisový kemp pro děti účastníků – celodenní občerstvení

 

- tenisový turnaj VIP osobností

- podpora Nadace Jedličkova ústavu, Dejme dětem šanci

- doprovodné aktivity a disciplíny

 

Tradiční tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky opět po roce vzpomene na legendárního baviče Strýčka Jedličku a to na místě, které měl možná nejraději – na tenisovém dvorci. Kromě vzpomínání jde ale o prestižní sportovně společenskou akci, setkání předních umělců, podnikatelů a dalších známých tváří našeho veřejného života.

“Je to již 26 let, co jsme společně s Karlem Štědrým pořádali 1. ročník, letos si opět zavzpomínáme na baviče Strýčka Jedličku, milovníka tenisu, který na kurtu bohužel přišel o život,” popisuje Karel Bláha, jednatel pořádající společnosti I.S.C. SPORTS.

Pro účastníky i návštěvníky bude opět připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. V minulých letech to například byla minivýstava nejcennějších medailí a trofejí známých českých sportovců. Své cennosti ukázali Aleš Valenta, Vladimír Šmicer, Ladislav Vízek, Michal Vejsada, Bohdan Ulihrach, Antonín Panenka či František Kučera.

Akce tradičně má také charitativní nádech. “Opět podpoříme Nadaci Jedličkova ústavu a její převážně sportovní činnost. Dále jsme se rozhodli přispět předem vybranému příjemci, který se dostal do složité životní situace. 

V roce 2012 byla otevřena Síň slávy Memoriálu Strýčka Jedličky a jako první do ní byl uveden populární „Limonádový Joe“ Karel Fiala. O rok později jej následovali společně Karel Wágner a Karel Štědrý. Ty doplnil herec Jiří Krampol, zpěvák Karel Bláha starší, moderátoři Marie Retková a Petr Vichnar, zpěvák Olympicu Petr Janda, podinikatel Zdeněk Menčík a režiséři Vojta Nouzák a Filip Renč a v roce 2022 Martin Hrdinka.

 
Svou účast potvrďte na karel.blaha@isc-sports.cz
nebo na info@isc-sports.cz.

Máte chuť podpořit Nadaci Jedličkova ústavu, která pomáhá dětem a mládeži s postižením již 30 let? Neváhejte zaslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS PROJEDLICKU 90 na číslo 87777, cena jedné DMS je 90,- Kč.

banner banner banner banner banner