cs en
  • vip
  • ples
  • teambuilding
  • mezinarodniturnaj
  • spolecenske

Vítězi 19. ročníku Memoriálu Strýčka Jedličky jsou Aleš Valenta a Tomáš Flekal

Již 19. ročník vzpomínkového VIP tenisového turnaje "Memoriál Strýčka Jedličky" proběhl o uplynulém víkendu v areálu TK Sparta Praha ve Stromovce. Akce, která si dává za cíl především to, aby se účastníci potkali, dobře pobavili, zavzpomínali a přitom všem si ještě zasportovali. Nadstavbou je pak charitativní rozměr akce, kdy vytěžek z turnaje každoročně putuje do Nadace Jedličkova ústavu (šek na 20 000,- osobně převzala v rámci vyhlášení výsledků ředitelka Irena Fodorová) a do Fakultní nemocnice Motol (za tu převzal šek na 15 000,- Kč přednosta kliniky ortopedie prof. Tomáš Trč).

Čtvrtým rokem je nedílnou součástí hlavního turnaje VIP osobností také soutěž tenisových nadějí. Ta se letos natáhla dokonce do 3 dnů a to nejen kvůli špatnému pátečnímu počastí, ale především díky silné konkurenci v kategorii starších žáků.

Hlavní turnaj v nebývalé konkurenci (na kurtech se letos proháněly i hvězdy z HC Olymp - Martin Dejdar, Pavel Nový či Jaroslav Nedvěd..) opanovala dvojice Aleš Valenta, Tomáš Flekal (ten již podruhé v řadě!), turnaj v mixu pak dvojice z Nadace Jedličkova ústavu Jitka Laboutková, Pavel Toman.

Je již tradicí, že na úplný závěr programu je uveden jeden z mnohaletých účastníků turnaje do pomyslné Síně slávy turnaje. Letošním laureátem, již sedmým v pořadí, se stal populární moderátor Petr Vichnar, který se letos sice nemohl kvůli zranění zad zúčastnit aktivně tenisového klání, ale jako vždy odvedl skvělou práci za mikrofonem během celého turnaje.

Již nyní se těšíme na příští, jubilejní 20. ročník Memoriálu Strýčka Jedličky!

 

banner banner banner