cs en
  • teambuilding
  • mezinarodniturnaj
  • vip
  • spolecenske
  • ples

Memoriál Strýčka Jedličky 2016 - mnoho známých tváří a skvělá atmosféra

Turnaj se uskutečnil 27. 8. na tenisových kurtech TK Sparta Praha v pražské Stromovce.

 

Tradiční tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky opět po roce vzpomenul na legendárního baviče Strýčka Jedličku a to na místě, které měl možná nejraději – na tenisovém dvorci. Kromě vzpomínání došlo na  prestižní sportovně společenskou akci, setkání předních umělců, podnikatelů a dalších známých tváří našeho veřejného života.

“Je to již 17 let, co jsme společně s Karlem Štědrým pořádali 1. ročník, letos si opět zavzpomínáme na baviče Strýčka Jedličku, milovníka tenisu, který na kurtu bohužel přišel o život,” popisuje Karel Bláha, jednatel pořádající společnosti I.S.C. SPORTS.

Akce tradičně má také charitativní nádech. “Opět podpoříme Nadaci Jedličkova ústavu, dále též dětské oddělení FN v Motole,” dodává Karel Bláha.

V roce 2012 byla otevřena Síň slávy Memoriálu Strýčka Jedličky a jako první do ní byl uveden populární „Limonádový Joe“ Karel Fiala. O rok později jej následovali společně Karel Wágner a Karel Štědrý, v roce 2014  herec Jiří Krampol a v loňském roce Karel Bláha starší. Letos se do této vip společnosti dostala moderátorka Maruška Retková.

Turnaje se zúčastnily tyto osobnosti: Jiří Štědroň, Jan Fiala, Ota Baláž, Vojtěch Nouzák, Miloš Knor, Oldřich Lomecký, Jolana Smyčková, Jolana Voldánová, Martin Hrdinka či Marie Retková. Alespoň v pozici fanoušků se představili Jiří Krampol, Karel Štědrý, Karel Bláha st. či Aleš Valenta. Celým dnem provázel moderátor Petr Vichnar.

Z vítězství se radují dvojice Martin Schröter, Tomáš Flekal a v mixu Míša Menčíková, Roman Křenek. Kompletní výsledky ZDE.

Pokud se chcete v příštím roce do turnaje aktivně zapojit a možná si zahrát i po boku některé známé osobnosti (dvojice jsou k sobě losovány při zahájení turnaje), kontaktujte nás na e-mailu info@isc-sports.cz

Máte chuť podpořit Nadaci Jedličkova Ústavu, která pomáhá postiženým lidem již celé čtvrt století? Neváhejte zaslat dárcovskou SMS ve tvaruDMS PROJEDLICKU na číslo 87777, cena jedné DMS je 30,- Kč, přičemž nadace obdrží 28 Kč.

Letošní ročník byl navíc opět obohacen o turnaj tenisových nadějí, který probíhal již od pátku 26.8. Tento projekt – turnaj mladších žáků a žákyň je realizován za finanční podpory Městské části Praha 7.

banner banner banner