cs en
  • teambuilding
  • ples
  • vip
  • mezinarodniturnaj
  • spolecenske

Slovo ke 20. výročí fotbalové ligy firem Golden Tour

Vážení sportovní a obchodní přátelé,
 
jsem velice rád, že stejně jako v minulých letech mohu zahájit stejnou větou: „Fotbalová liga firem Golden Tour se i letos mohla pyšnit titulem největší fotbalové ligyfirem ve střední Evropě.“ Vděčíme za to především Vám, účastníkům akce – bez Vaší lásky k fotbalu a pohybu bychom neměli ligu pro koho organizovat. Špičkové zázemí bychom však nemohli připravit bez Vás – našich věrných partnerů, kteří nás, ať materiálně, či finančně podporujete. Děkujeme
za Vaši přízeň!
 
Rád bych Vás na tomto místě pozval na závěrečný turnaj EURO Golden Tour, který se bude konat v hale fotbalu zaslíbené, Aréně Sparty na Podvinném mlýně v Praze. Již v loňském roce jsme této akci dali také obchodní rozměr, když v rámci turnaje probíhá setkání manažerů partnerských společností Golden
Tour. Letos přidáváme ještě rozměr společenský a to při příležitosti oslavy 20 let Golden Tour. Kulturní představení s velkým překvapením, které bude zasazeno do programu EURO Golden Tour 2016. Pokud Vám snad povinnosti nedovolí oslavit spolu s námi kulaté jubileum, budeme se na Vás těšit v lednu 2017 při zahájení dalšího ročníku Golden Tour.
 
Dovolte také trochu vzpomínat a být nostalgický. Myslím, že 20 let práce na projektu GT si to jistě zaslouží. V průběhu těchto dlouhých 20 ti let se GT stále vyvíjí a nabírá na síle. Naše možnosti se po krůčkách zvětšují a tím také vážnost projektu dostává zcela jiné rozměry. Je třeba říci, že za tuto dlouhou dobu se událo mnoho věcí, které přímo či nepřímo s GT souvisejí. Golden Tour to není nejen sport. Vznikla mnohá partnerství – ať už osobní, která skončila manželstvím a máme i mnoho „Golden Tour“ dětí, potkalo se mnoho nových přátel, ale podařilo se navázat i mnoho nových obchodních partnerství. Právě ta nám v mnoha směrech pomohla a pomáhají projekt stále posouvat, protože Vaše důvěra a vztah některých z Vás k nám organizátorům je jistě nadstandardní.
Dnešní doba je velmi těžká, je pravdou, že úspěch přeje připraveným a schopným, ovšem bez Vás a jmenovaných přátel bychom jen těžko mozaiku jménem Golden Tour mohli pořádat.
 
20 let je velký kus života a pro nás, kteří tuto práci máme možnost dělat, to znamená mnoho a věřím, že naše možnosti a síly budou i v dalších 20 ti letech stačit na to, abychom stále mohli předávat myšlenku sportu ve spojením se vším, co k tomu v dané době patří.
 
Vše dobré a děkujeme!
 
Karel Bláha
jednatel pořádající společnosti I.S.C. Sports
 

banner banner banner banner