cs en
  • mezinarodniturnaj
  • vip
  • ples
  • spolecenske
  • teambuilding

Tenisový Memoriál Strýčka Jedličky se opět ukáže v plné parádě na konci prázdnin

Turnaj se uskuteční 27. 8. 2016 na tenisových kurtech TK Sparta Praha v pražské Stromovce.

 

Tradiční tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky opět po roce vzpomene na legendárního baviče Strýčka Jedličku a to na místě, které měl možná nejraději – na tenisovém dvorci. Kromě vzpomínání jde ale o prestižní sportovně společenskou akci, setkání předních umělců, podnikatelů a dalších známých tváří našeho veřejného života.

“Je to již 17 let, co jsme společně s Karlem Štědrým pořádali 1. ročník, letos si opět zavzpomínáme na baviče Strýčka Jedličku, milovníka tenisu, který na kurtu bohužel přišel o život,” popisuje Karel Bláha, jednatel pořádající společnosti I.S.C. SPORTS.

Pro účastníky i návštěvníky bude opět připravena minivýstava nejcennějších medailí a trofejí známých českých sportovců. V minulosti nám své cennosti ukázali Aleš Valenta, Vladimír Šmicer, Ladislav Vízek, Michal Vejsada či Bohdan Ulihrach, vloni pak Antonín Panenka a František Kučera. Kdo to bude letos si zatím nechávají organizátoři jako překvapení.

Akce tradičně má také charitativní nádech. “Opět podpoříme Nadaci Jedličkova ústavu, dále též dětské oddělení FN v Motole,” dodává Karel Bláha.

V roce 2012 byla otevřena Síň slávy Memoriálu Strýčka Jedličky a jako první do ní byl uveden populární „Limonádový Joe“ Karel Fiala. O rok později jej následovali společně Karel Wágner a Karel Štědrý. Ty doplnil herec Jiří Krampol. V loňském roce se přidal do party zpěvák Karel Bláha starší, který doposud nevynechal jediný ročník Memoriálu.

Pokud se chcete v tomto roce do turnaje aktivně zapojit a možná si zahrát i po boku některé známé osobnosti (dvojice jsou k sobě losovány při zahájení turnaje), kontaktujte nás na e-mailu info@isc-sports.cz

Máte chuť podpořit Nadaci Jedličkova Ústavu, která pomáhá postiženým lidem již celé čtvrt století? Neváhejte zaslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS PROJEDLICKU na číslo 87777, cena jedné DMS je 30,- Kč, přičemž nadace obdrží 28 Kč.

 

 

I letošní ročník bude obohacen o turnaj tenisových nadějí, který probíhá již od pátku 26.8.

Tento projekt – turnaj mladších žáků a žákyň je realizován za finanční podpory Městské části Praha 7.

 

 

 

banner banner banner